E-Mail : info@ardacit.com.tr
Telefon : +90 212 875 97 50-51

ŞİRKET PROFİLİ

Arda Çit, Tel Çit, Örgü Teli, Jiletli Tel İmalatı ve Panel Çit Uygulama Beton Direk imalatı ile 3000 m2 alanda faaliyet gösteren bir firmadır. 

Arda Çit, İstanbul başta olmak üzere; Türkiye'nin her yerinde malzeme montaj dahil, komple tel çit uygulamaları, spor saha uygulamaları, panel çit uygulamaları, ithal çit uygulamalrı ve isteğe göre demir, ferforje kapılar, uzaktan kumandalı ve her türlü otomatik kapı sistemleri imalatı ve uygulamalarını uzman ekibimiz tarafından kalite güvence ve garantili olarak yapmaktadır.  

Arda Çit, uzman ekibi ve tecrübesi ile spor tesislerinde, spor sahaları, mini futbol sahası, basketbol sahası, tenis kortu ve özel amaçlı spor sahaları yapımında başarıdan başarıya koşmaktadır.2000 yılından beri Sektörde kazanılan tecrübe ve deneyimi sizlere hizmet ve ürün kalitesi olarak geri döndürmektedir. Bugün sektörlerinde aranan lider şirketlerinden biri olma yolunda büyük başarılara imza atmaktadır.  

Arda Çit; Çit Ürünleri, Jiletli tel imalatımız, Düz Beton Direkler, Eğik Beton Direkler, Boru Direkler, Bordur, Limonluk, Kilit Taşı, Şef Taşı, Uzaktan Kumandalı Otomatik Otopark Kapıları, Otomatik Kapılar, Otomatik Garaj Sistemleri, Fotoselli Kapılar, Duvar Üzeri Klipsli Profil Korumalıklar, Klempli Hayvan Barınakları, Klempli Çit Uygulamaları, Spor Saha Zemin ve Tel Örgüleri, Yer Babaları Dikimi, Beton Direkli Koruma Telleri, Kaldırım Taşları, Bahçe Yol Taşları, Ferforje, Kameriye, Ağaç Şekilli Dekoratif Beton, Masa ve Banklar, Çim Taşları, Otopark Zemin, Taşları ve Her Çeşit Özel taş imalatı ile uzman ekibi ve kalitesinden ödün vermeden müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. 

Jiletli telin; Düzlemsel jiletli tel, Helezon jiletli tel, Düz hat jiletli tel  bulunmaktadır. Jiletli tel, güvenlik için oldukça ideal olan, isteğe bağlı olarak beton direk  boru panel çitlerin üzerine veya duvar üzerine uygulanmaktadır.

Hedefimiz; maksimum başarı ile koşulsuz müşteri memnuniyetidir. İmalatı yapılan tel çit, örgü teli,jiletli tel, dikenli tel, beton direk ve boru direk ürünlerinin tamamı garantili olarak montajları yapılmaktadır.  

Kısacası ; Mekanlardaki Zerafet